Rychlá půjčka do výplaty

Čekáte na výplatu? Zapomeňte na zdlouhavé půjčky v bance!

Online půjčky

Největší katalog bankovních a nebankovních půjček v Česku!

Nebankovní půjčka Lendon

VYPLŇTE NEZÁVAZNOU ON-LINE ŽÁDOST A DO 30 MINUT MŮŽETE MÍT PENÍZE.

Sanitáři

Doporučit Kontaktujte nás Inzerent: Úřad práce - Kontaktní pracoviště Zlín (zdroj: MPSV ČR)
Kontakt: Lázně Luhačovice, a. s., Mgr. Magdalena Kratochvílová, Personální referent, Telefon: +420 577 682 213
Vloženo: 10.1.2018

Plat: 14000 - 15000 Kč
Nástup: ihned - 31.12.2018
Vhodné pro: OZP bez bližší specifikace
Minimální vzdělání: Základní vzdělání
Smluvní vztah: Jiné
Lokalita: Lázeňské náměstí 436, 763 26 Luhačovice

Náplň práce: obslužné práce při poskytování léčebné péče v balneo provozu, aplikace jednoduchých procedur.

Požadavky:
- akreditovaný kvalifikační kurz v oboru sanitář od Ministerstva zdravotnictví ČR, popř. SZŠ v oboru zdravotnický asistent
Výhody: 25 dnů ŘD, příplatky dle Zákoníku práce, závodní stravování, výměnné rekreace, příspěvek na PP, levný tarif u T-mobile

Zájemci se hlásit osobně, telefonicky nebo e-mailem.