Online půjčky

Největší katalog bankovních a nebankovních půjček v Česku!

Asistent/ka zubního lékaře

Zdravotničtí asistenti (praktické sestry)

Doporučit Kontaktujte nás Inzerent: Úřad práce - Kontaktní pracoviště Ostrava (zdroj: MPSV ČR)
Kontakt: MEDI-DENT s.r.o., Gita Moocová, Telefon:
Vloženo: 13.6.2018

Plat: 16600 Kč
Nástup: ihned - 30.4.2019
Minimální vzdělání: Střední nebo odborné s maturitou
Lokalita: Hladnovská 2078/20, Slezská Ostrava, 710 00 Ostrava 10

Popis:
ZamK
Místo výkonu práce: Hladnovská 2078/20, Slezská Ostrava
V případě zájmu se dostavte osobně v době od 13.30 do14.30 hod. na adresu pracoviště nebo pište na e-mail: (použijte kontaktní formulář)

Pracovní doba: pondělí-pátek 7-14.30 hod.
Požadujeme praxi 1 rok.
Náplň práce:
Podávání nástrojů lékaři, mytí a dezinfekce nástrojů, objednávání pacientů, příprava karet pacientů, zápis do karty pacienta.

Zaměstnanecké výhody: stravování zdarma.