Rychlá půjčka do výplaty

Čekáte na výplatu? Zapomeňte na zdlouhavé půjčky v bance!

Online půjčky

Největší katalog bankovních a nebankovních půjček v Česku!

Nebankovní půjčka Lendon

VYPLŇTE NEZÁVAZNOU ON-LINE ŽÁDOST A DO 30 MINUT MŮŽETE MÍT PENÍZE.

Domácí práce od firmy

Požadujete zajištění smlouvou, seberealizaci a odpovídající peníze?

F & B manager

Vedoucí provozu stravovacích, ubytovacích a dalších zařízení

Doporučit Kontaktujte nás Inzerent: Úřad práce - Kontaktní pracoviště Zlín (zdroj: MPSV ČR)
Kontakt: Lázně Luhačovice, a. s., Mgr. Magdalena Kratochvílová, Personální referent, Telefon: +420 577 682 213
Vloženo: 17.7.2017

Plat: 22000 Kč
Nástup: 1.8.2017
Minimální vzdělání: Střední nebo odborné s maturitou
Smluvní vztah: Jiné
Lokalita: Lázeňské náměstí 436, 763 26 Luhačovice

Náplň práce: vedení gastro provozu: tým obsluhy a kuchyně, hotelová restaurace, zajištění a organizace gastronomických služeb jako součást kongresové turistiky - firemní a soukromé akce (rauty, koktejly, bankety)
Požadavky:
SŠ/VŠ vzdělání v oboru gastronomie a hotelnictví, praxe v oboru podmínkou, zkušenosti s vedením kolektivu, komunikativní znalost AJ, NJ výhodou, znalost práce na PC, výborné organizační a komunikační schopnosti, kreativní myšlení, zájem o moderní gastronomii

Pracovní doba 7,5 hod/denně, 25 dnů dovolené, zam. stravování, přátelský kolektiv a moderní pracovní prostředí, zvýhodněné výměnné rekreace do Jáchymova, Františkových Lázní, Piešťan a Jeseníku, levný tarif u T-mobile