Online půjčky

Největší katalog bankovních a nebankovních půjček v Česku!

Dělníci potravinářské výroby - etiketování na středisku bourárna

Manipulační dělníci ve výrobě

Doporučit Kontaktujte nás Inzerent: Úřad práce - Kontaktní pracoviště Vsetín (zdroj: MPSV ČR)
Kontakt: MP Krásno, a.s., Ing. Dagmar Klímková, Telefon: +420 571 855 275
Vloženo: 11.1.2019

Plat: 17000 - 19000 Kč
Nástup: ihned - 31.5.2019
Minimální vzdělání: Základní vzdělání
Lokalita: Hranická 430/34, Krásno nad Bečvou, 757 01 Valašské Meziříčí 1

Popis:
Nástup dle dohody, po půl roce možnost prodloužení smlouvy!
POŽADUJEME: dobrou fyzickou kondici a zdravotní způsobilost; zručnost, spolehlivost, důslednost.
NÁPLŇ PRÁCE: jedná se o jednoduchou manuální práci - provádí kontrolu suroviny, nalepování termo etiket, dle provozních potřeb a pokynů nadřízeného vykonává manipulační činnosti (horizontální i vertikální ruční manipulace a manipulace pomocí mechanických vozíků v rámci výrobního útvaru a expedice).
NABÍZÍME: jistota stabilního zaměstnání na HPP ve společnosti s dlouholetou tradicí; odpovídající finanční ohodnocení; roční bonus; odměny za odpracované roky a životní jubilea; po půl roce 5 dní dovolené navíc; dlouhodobou spolupráci; zaměstnanecké balíčky(1xtýden), závodní stravování, příspěvky na životní a penzijní připojištění, vnitropodniková telefonní síť, lázeňské pobyty, očkování proti chřipce, bezúročné půjčky, firemní akce atd.
PRVNÍ KONTAKT: životopisy zasílejte e-mailem: (použijte kontaktní formulář) Informace na tel čísle 571 855 275.
ov. 30.11.