Online půjčky

Největší katalog bankovních a nebankovních půjček v Česku!

STOLAŘ - ZAKÁZKOVÁ VÝROBA NÁBYTKU

Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech

Doporučit Kontaktujte nás Inzerent: Úřad práce - Kontaktní pracoviště Šumperk (zdroj: MPSV ČR)
Kontakt: MBG, spol. s r. o., Silvie Vyroubalová, kontakt, Telefon: +420 583 401 316,737 283 903
Vloženo: 16.1.2019

Plat: 22000 Kč
Nástup: ihned - 31.1.2020
Minimální vzdělání: Odborné bez maturity
Lokalita: MBG, spol. s r. o. - prac., U Bořin 2125/7a, 789 01 Zábřeh

Popis:
"STOLAŘ – ZAKÁZKOVÁ VÝROBA"
Náplň práce:
• Zpracování LTD desek
Požadavky:
• Vzdělání dřevařského směru - výhodou
• Manuální zručnost
• Nástup: Dohodou
• Mzda: Dohodou
• Dvousměnný provoz (ranní směna 6:00 - 14:00
hod., odpolední směna 14:00 - 22:00 hod.)
Nabízíme:
• Zajímavou a tvůrčí práci pro naše zákazníky
• Zázemí stabilní společnosti
• Příspěvek na podnikové stravování
• Příspěvek na penzijní připojištění
• Výkonnostní prémie
• 25 dní dovolené
Nabídky předložte spolu se stručným životopisem osobně, nebo na adresu:
MBG, spol. s r.o., Sadová 2323/4, 789 01 Zábřeh
kontakt: Silvie Vyroubalová
Tel. 583 401 316
e-mail: (použijte kontaktní formulář)
www.mbg.cz