palič

Mechanici a opraváři kolejových vozidel

Doporučit Kontaktujte nás Inzerent: Úřad práce - Kontaktní pracoviště Louny (zdroj: MPSV ČR)
Kontakt: Legios Loco a. s., Ing. Hana Krepčíková, personalista, Telefon: +420 601 390 612
Vloženo: 26.4.2019

Plat: 22000 Kč
Nástup: ihned
Minimální vzdělání: Základní vzdělání
Lokalita: Legios Loco a. s.-pracoviště Louny, Husova 402, 440 01 Louny 1

Popis:
místo výkonu práce: Husova 402 Louny
Náplň práce:
třísměnný až nepřetržitý provoz
- opravy dílů na železničních vozidlech - karoserie, okna, dveře, chladící soustava, palivová soustava, pneumatická a mechanická brzda, montáž celků na vozidla
- sestavování a montáž konstrukcí, podvozků a skříní nákladních vagónů
- provádění ostatních zámečnických prací (broušení, vrtání, seřizování)
Požadujeme:
- znalost čtení technické dokumentace výhodou
- vyučení v oboru zámečník, mechanik nebo jiném strojírenském oboru výhodou
- paličské zkoušky - ZK 311

příspěvek na stravování a další benefity
motivující mzdové ohodnocení, prémie, příplatky
jistotu zaměstnání ve stabilní společnosti

kontakt: email: (použijte kontaktní formulář), 601390612