Online půjčky

Největší katalog bankovních a nebankovních půjček v Česku!

dělník ve výrobě

Obsluha stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená

Doporučit Kontaktujte nás Inzerent: Úřad práce - Kontaktní pracoviště Louny (zdroj: MPSV ČR)
Kontakt: NOVÁK - papír, s.r.o., Ing. Irena Nováková, personalista, Telefon: +420 736 620 277
Vloženo: 12.1.2019

Plat: 100 - 150 Kč
Nástup: 14.1.2019
Minimální vzdělání: Základní vzdělání
Smluvní vztah: Jiné
Lokalita: Stradonice č.p. 139, Peruc

Popis:
místo výkonu práce:Stradonice 139
požadujeme manuální zručnost, technické znalosti, praxe na strojním zařízení - výhodou (zaučíme), pečlivost, samostatnost, spolehlivost, loajalitu, týmovou spolupráci časovou flexibilitu
náplň práce: obsluha papírenského stroje
nabízíme zaměstnanecké benefity, možnost profesního růstu, přátelské pracovní prostředí
tel.: 736620277, e-mail: (použijte kontaktní formulář)