Online půjčky

Velké srovnání bankovních a nebankovních půjček online.

Dělníci v dřevovýrobě *

Obsluha automatizovaných strojů a zařízení na prvotní zpracování dřeva

Doporučit Kontaktujte nás Inzerent: Úřad práce - Kontaktní pracoviště Vsetín (zdroj: MPSV ČR)
Kontakt: OSTAX, spol. s r.o., Vít Gorej, Telefon: +420 571 631 072
Vloženo: 21.3.2019

Plat: 13350 Kč
Nástup: ihned
Minimální vzdělání: Základní vzdělání
Smluvní vztah: Jiné
Lokalita: Jarcová 71, 757 01 Valašské Meziříčí 1

Popis:
DĚLNÍCI V DŘEVOVÝROBĚ *
Požadujeme: manuální zručnost
Náplň práce: práce v dřevovýrobě, fyzicky náročnější - ukládání a třídění řeziva, výroba palet
Nabízíme: prémie
První kontakt: osobně na pracovišti v době od 7:00 - 15:00 h., telefonicky - p. Gorej, tel.: 571 631 072 nebo e-mailem na (použijte kontaktní formulář)