Online půjčky

Velké srovnání bankovních a nebankovních půjček online.

technik/mechanik

Ostatní strojírenští technici

Doporučit Kontaktujte nás Inzerent: Úřad práce - Kontaktní pracoviště Plzeň (zdroj: MPSV ČR)
Kontakt: DOVER CR, spol. s r.o., Olga Šimáňová, Telefon: +420 378 011 330(po-pá8-15h)
Vloženo: 15.3.2019

Plat: 40000 - 50000 Kč
Nástup: ihned
Minimální vzdělání: Odborné bez maturity
Lokalita: DOVER CR, spol. s r.o. Belvac, Tylova 1/57, Jižní Předměstí, 301 00 Plzeň 1

Popis:
Pracovní náplň:
o Montáž a demontáž strojů a strojních zařízení
o Samostatná práce dle technické dokumentace
Požadavky:
o Minimálně výuční list/SŠ technického oboru nebo odpovídající praxe
o Angličtina na komunikativní úrovni podmínkou (pro vnitrofiremní komunikaci)
o Uživatelská znalost MS Office
o Řidičský průkaz skupiny B
o Vazačské zkoušky a průkaz obsluhy motorových vozíků výhodou
Nabízíme:
o Zázemí silné americké společnosti
o Zajímavé mzdové ohodnocení + odměny
o Pružná pracovní doba
o Firemní vzdělávání
o Možnost seberealizace a odborného růstu
o Smlouva na dobu neurčitou
Zaměstnanecké výhod: Stravenky, Multisport karta, roční bonus