Online půjčky

Největší katalog bankovních a nebankovních půjček v Česku!

Pracovníci obsluhy vyvíječe medicinální páry

Obsluha kotlů na vytápění, ohřívačů a výměníků (kromě obsluhy kotlů lodí a lokomotiv)

Doporučit Kontaktujte nás Inzerent: Úřad práce - Kontaktní pracoviště Svitavy (zdroj: MPSV ČR)
Kontakt: Nemocnice Pardubického kraje, a.s., Julius Koudelka, Telefon: +420 461 569 144
Vloženo: 13.6.2018

Plat: 16500 - 23000 Kč
Nástup: 1.7.2018
Minimální vzdělání: Střední nebo odborné s maturitou
Lokalita: Nemocnice Pardubického kraje, a.s. - Svitavská nemocnice, Kollárova 643/7, Předměstí, 568 02 Svitavy 2

Popis:
NÁPLŇ PRÁCE: obsluha energetického dispečinku, údržba
POŽADAVKY: vzdělání elektromechanik, vyhl. 50/1978 Sb. (není podmínkou při nástupu do zaměstnání), uživatelské znalosti práce s PC, praxe výhodou
NABÍZÍME: pracovní dobu 4:15 - 12:00 hod. a 12:00 - 19:45 hod.
KONTAKT: telefonicky, e-mailem