Rychlá půjčka do výplaty

Čekáte na výplatu? Zapomeňte na zdlouhavé půjčky v bance!

Online půjčky

Největší katalog bankovních a nebankovních půjček v Česku!

Nebankovní půjčka Lendon

VYPLŇTE NEZÁVAZNOU ON-LINE ŽÁDOST A DO 30 MINUT MŮŽETE MÍT PENÍZE.

AUTOMECHANIK

Mechanici a opraváři osobních automobilů

Doporučit Kontaktujte nás Inzerent: Úřad práce - Kontaktní pracoviště Zlín (zdroj: MPSV ČR)
Kontakt: ContiTrade Services s.r.o., Aleš Drozd, Vedoucí prodejny, Telefon: +420 596 953 570
Vloženo: 13.1.2018

Plat: 20000 - 30000 Kč
Nástup: 1.2.2018
Minimální vzdělání: Odborné bez maturity
Lokalita: ContiTrade Services s.r.o. - Ostrava Novinářská 3305, Novinářská 3305, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava 2

Popis:
Náplň práce:
- Provádí základní a rozšířené autoservisní činnosti na osobních a nákladních vozidlech dle nabídky konkrétní provozovny, identifikuje a odstraňuje závady na vozidle
- Provádí pneuservisní činnosti (služby) dle nabídky konkrétní provozovny
- Garantuje odbornost prováděných servisních činností

Požadujeme:
- vyučení v oboru automechanik nebo příbuzném oboru
- praxe v autoservisu min. 2 roky
- řidičský průkaz sk. B
- samostatnost, zodpovědnost, práce pod tlakem
- časová flexibilita, fyzická zdatnost, pečlivost
- čistý trestní rejstřík

Nabízíme:
- náborový příspěvek 20 000 Kč
- zázemí velké a stabilní společnosti
- finanční ohodnocení závislé na výkonu
- pracovní poměr na dobu neurčitou (po zapracování)
- možnost nákupu pneu za zvýhodněné ceny
- 25 dnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění

Nástup: dle dohody

V případě zájmu zašlete svůj životopis co nejdříve na adresu personalistky: (použijte kontaktní formulář)