Online půjčky

Největší katalog bankovních a nebankovních půjček v Česku!

operátor obrábění

Seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích)

Doporučit Kontaktujte nás Inzerent: Úřad práce - Kontaktní pracoviště Karviná (zdroj: MPSV ČR)
Kontakt: Grafton Recruitment s.r.o., Ing. Iveta Heczková, Telefon: +420 595 131 780,602 355 429
Vloženo: 29.6.2018

Plat: 17500 - 21000 Kč
Nástup: 27.7.2018
Minimální vzdělání: Odborné bez maturity
Lokalita: Grafton Recruitment s.r.o. - Karviná průmyslová zóna Karviná, průmyslová zóna Karviná

Popis:
Náplň práce:
-Obsluha CNC strojů, ohýbaček a dalších výrobních a obráběcích strojů
-Nastavení parametrů výroby na stroji
-Ohýbání a opracování dílů
-Čtení a práce podle technické dokumentace
- Měření šuplerou a dalšími měřidly

POŽADAVKY:
-SOU vzdělání technického zaměření
-Znalost práce s měřidly, šuplerou
-Znalost čtení a práce podle technické dokumentace, vizuální a rozměrové kontroly dle výkresů
-Zkušenost z obsluhy cnc, popř.jiných výrobních strojů