POMOCNÁ SÍLA V KUCHYNI

Pomocníci v kuchyni

Doporučit Kontaktujte nás Inzerent: Úřad práce - Kontaktní pracoviště Liberec (zdroj: MPSV ČR)
Kontakt: Actanola s.r.o., Eva Beranová, Telefon: +420 775 538 387
Vloženo: 13.8.2019

Plat: 11000 - 13000 Kč
Nástup: 1.10.2019 - 30.9.2020
Vhodné pro: OZP bez bližší specifikace
Minimální vzdělání: Základní vzdělání
Lokalita: Actanola s.r.o. -002 (OC FORUM - BUFET CZ), nám. Soukenné 669/2a, Liberec IV-Perštýn, 460 01 Liberec 1

Pracovní náplň: příprava surovin pro vaření, asistence kuchaři, smažení řízků, sýrů …a další činnosti.
Požadujeme: osoba starší 18, osoba invalidní nebo zdravotně znevýhodněná, ochotu učit se novým věcem, pracovat v kuchyni a spolupracovat s kolegy.
Praxe není nutná, zaměstnanec bude zaškolen.
Pozn: je možné zaměstnat osobu ve 3. stupni invalidity, podmínkou je však stabilní chůze bez kompenzačních pomůcek.
Zaměstnanecké výhody: závodní stravování, zkrácený pracovní úvazek (6h/den, 30h/týden)
Hlásit se emailem nebo telefonicky od 8:00 do 16:00 hod.