Online půjčky

Největší katalog bankovních a nebankovních půjček v Česku!

POMOCNÁ SÍLA V KUCHYNI

Pomocníci v kuchyni

Doporučit Kontaktujte nás Inzerent: Úřad práce - Kontaktní pracoviště Hradec Králové (zdroj: MPSV ČR)
Kontakt: SeneCura SeniorCentrum HŠH a.s., Ondřej Votroubek, Telefon:
Vloženo: 16.4.2018

Plat: 13000 - 15000 Kč
Nástup: 18.4.2018
Minimální vzdělání: Základní vzdělání
Lokalita: GrandPark, a.s. - Domov pro seniory, Exnárova 453/7, Moravské Předměstí, 500 11 Hradec Králové 11

- PP na dobu neurčitou, nástup dle dohody
- Náplň práce: příprava ovoce a zeleniny pro další zpracování a k přímé konzumaci, odpovídá za jeho čistotu a zdravotní nezávadnost, podílí se na přípravě a výdeji nápojů, obsluhuje a udržuje v čistotě kuchyňské zařízení
- Požadavky: schopnost komunikace, flexibilita, osobní zralost a bezúhonnost, kreativita, znalost české kuchyně, spolehlivost, pracovní nasazení a preciznost, zdravotní průkaz, týmová spolupráce
- Nabízíme: stabilní zaměstnání v nové firmě, příjemný kolektiv, stravování na pracovišti
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem. Kontaktní osoba: Votroubek Ondřej, e-mail: (použijte kontaktní formulář)