Dělník ve výrobě

Montážní dělníci výrobků z ostatních materiálů

Doporučit Kontaktujte nás Inzerent: Úřad práce - Kontaktní pracoviště Tábor (zdroj: MPSV ČR)
Kontakt: Ypsotec s.r.o., Veronika Čapková, Telefon: +420 381 501 017
Vloženo: 24.5.2019

Plat: 16000 - 17000 Kč
Nástup: ihned
Minimální vzdělání: Odborné bez maturity
Smluvní vztah: Jiné
Lokalita: Vožická 3149, 390 02 Tábor 2

Popis:
Náplň práce:
Ruční mechanické práce, vrtání, odjehlování, začišťování.
Požadujeme:
Střední odborné vzdělání (vyučen)
Manuální zručnost, samostatnost, pečlivost, zodpovědnost s důrazem na kvalitu odvedené práce
Nabízíme:
Zázemí rostoucí firmy, odpovídající platové ohodnocení, pracovní oděv, obuv, závodní stravování, pořádáme akce pro zaměstnance, kurzy německého jazyka, odměny za pracovní výročí, docházku.
Kontakt emailem.