Rychlá půjčka do výplaty

Čekáte na výplatu? Zapomeňte na zdlouhavé půjčky v bance!

Online půjčky

Největší katalog bankovních a nebankovních půjček v Česku!

Nebankovní půjčka Lendon

VYPLŇTE NEZÁVAZNOU ON-LINE ŽÁDOST A DO 30 MINUT MŮŽETE MÍT PENÍZE.

Samostatný technolog

Strojírenští technici technologové, normovači

Doporučit Kontaktujte nás Inzerent: Úřad práce - Kontaktní pracoviště Jablonec nad Nisou (zdroj: MPSV ČR)
Kontakt: Jablonecká nástrojárna s.r.o., Dana Novotná, personální oddělení, Telefon: +420 483 359 413,602 534 688
Vloženo: 2.12.2017

Plat: 17000 Kč
Nástup: ihned
Minimální vzdělání: Střední nebo odborné s maturitou
Lokalita: Želivského 3528/11, Rýnovice, 466 05 Jablonec nad Nisou 5

Pracovní náplň:
" příprava a realizace technologických projektů včetně normotvorné činnosti
" spolupráce s oddělením konstrukce, výroby a kvality v oblasti zlepšování technologického toku výroby
" zavádění nových progresivních technologii

Požadujeme:
" minimálně středoškolské vzdělání technického směru
" praxe v oblasti technologie zakázkové výroby předností
" znalost německého/anglického jazyka
" zkušenosti z automobilového průmyslu jsou vítány

Nabízíme:
" zázemí prosperující firmy
" odpovídající finanční ohodnocení /zákl. mzda + měsíční prémie + měsíční bonus
" příjemné pracovní prostředí
" možnost profesního a osobního rozvoje
" sociální výhody

V případě, že Vás naše nabídka oslovila, prosíme o zaslání strukturovaného životopisu na adresu: Želivského 11, 466 05 Jablonec nad Nisou, e-mail (použijte kontaktní formulář), tel. kontakt 483 359 413, případně 602 534 688.