Rychlá půjčka do výplaty

Čekáte na výplatu? Zapomeňte na zdlouhavé půjčky v bance!

Online půjčky

Největší katalog bankovních a nebankovních půjček v Česku!

Nebankovní půjčka Lendon

VYPLŇTE NEZÁVAZNOU ON-LINE ŽÁDOST A DO 30 MINUT MŮŽETE MÍT PENÍZE.

Specialisté v oblasti robotiky a robotických systémů

Strojní inženýři ve výzkumu a vývoji

Doporučit Kontaktujte nás Inzerent: Úřad práce - Kontaktní pracoviště Zlín (zdroj: MPSV ČR)
Kontakt: TAJMAC-ZPS, a. s., Ing. Jana Šatánková, Vedoucí personálního odboru, Telefon:
Vloženo: 13.1.2018

Plat: 40000 Kč
Nástup: ihned
Minimální vzdělání: Vysokoškolské / Univerzitní
Lokalita: TAJMAC-ZPS, a. s. - sídlo, třída 3. května 1180, Malenovice, 763 02 Zlín 4

Požadujeme: VŠ vzdělání technického směru se zaměřením na automatizaci a robotizaci,
praxi v oblasti robotických systémů a zavádění robotiky, praxe v oblasti výzkumu a vývoje obráběcích center, znalost zavádění prvků průmyslu 4.0 výhodou, RJ + ANJ - aktivní, znalost technické a mluvené, zkušenost profesionálního překladatele
Náplň práce: projektování a uvedení do provozu robotických systémů pro řízení vícevřetenových soustružnických automatů ve výrobním závodě a u konečného zákazníka, jednání se zahraničními zákazníky, účast na výstavách a různých akcích na podporu vícevřetenových soustružnických automatů v zahraničí.
Výhody: podnikové stravování, jazykové a odborné vzdělávání, životní pojištění, mimopracovní akce