Online půjčky

Největší katalog bankovních a nebankovních půjček v Česku!

Pomocný dělník/ce na stavbách

Dělníci v oblasti výstavby budov

Doporučit Kontaktujte nás Inzerent: Úřad práce - Kontaktní pracoviště Chrudim (zdroj: MPSV ČR)
Kontakt: PeVa Design s.r.o., David Valenta, Telefon: +420 777 746 737
Vloženo: 10.8.2018

Plat: 100 - 150 Kč
Nástup: 13.8.2018
Minimální vzdělání: Základní vzdělání
Lokalita: PeVa Design s.r.o. - sídlo, Nádražní 344/23, Smíchov, 150 00 Praha 5

Místo výkonu práce: Chrudimsko, Hlinecko, Seč, Pardubice, Hradec Králové různé stavby dle zakázek
NÁPLŇ PRÁCE: Pomocné práce na stavbě, zednictví - všechno na práci a bydlení
POŽADAVKY: ŘP sk. B, 1x denně vyplacení mzdy v hotovosti, pracovní doba od 6:00 - 15:00 hodin, praxe či vyučení v oboru výhodou, na místo stavby se uchazeč dopravuje sám, pouze pokud se jedná o delší vzdálenosti - zajištěná doprava zaměstnavatelem, možné se domluvit i na zkrácené úvazky, HPP/DPČ
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: vyhovění časem a zakázkami
První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle nebo na e-mailové adrese.
NEVYSTAVOVAT DOPORUČENKY