POMOCNÝ STAVEBNÍ DĚLNÍK

Dělníci v oblasti výstavby budov

Doporučit Kontaktujte nás Inzerent: Úřad práce - Kontaktní pracoviště Ústí nad Orlicí (zdroj: MPSV ČR)
Kontakt: MAPAKO s.r.o., Pavel Kořínek, Telefon: +420 605 732 206
Vloženo: 11.9.2019

Plat: 18000 - 20000 Kč
Nástup: 25.10.2019 - 23.1.2020
Minimální vzdělání: Základní vzdělání
Smluvní vztah: Jiné
Lokalita: MAPAKO s.r.o. - pracoviště Choceň, Choceň

Popis:
MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Choceň - revitalizace objektu ČD
NÁPLŇ PRÁCE:
- pomocné stavební práce při revitalizaci objektu ČD Choceň
- montáž/demontáž stávajícího zařízení
- manipulace stavebního materiálu
- pomocné zednické práce (zdění, betonování)
POŽADUJEME:
- ŘP sk. B
- zkušenost v oboru
- manuální zručnost
- rozhodovací schopnosti
- samostatnost, zodpovědnost
- schopnost práce v kolektivu
NABÍZÍME:
- možnost dlouhodobé spolupráce
- fixní plat + bonusová složka k výplatě, v závislosti na kvalitě a rychlosti realizace
- možnost využití firemního automobilu k dopravě (do práce, z práce) plně hrazeno zaměstnavatelem
KONTAKT: telefonicky 9 - 15 hodin nebo e-mailem
Kořínek Pavel, tel.: 605 732 206, e-mail: (použijte kontaktní formulář)