PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘ/-KA

Stavební a provozní elektrikáři

Doporučit Kontaktujte nás Inzerent: Úřad práce - Kontaktní pracoviště Most (zdroj: MPSV ČR)
Kontakt: Severočeská servisní a.s., Dagmar Machová, Telefon: +420 417 808 396
Vloženo: 4.5.2019

Plat: 21000 - 23000 Kč
Nástup: ihned - 30.4.2020
Minimální vzdělání: Odborné bez maturity
Lokalita: Severočeská servisní a.s.-1, Dělnická 14, Velebudice, 434 01 Most 1

NÁPLŇ PRÁCE:
- provádění odborných prací na vyhrazeném elektrickém zařízení a hromosvodech
- práce při zjišťování a odstraňování závad
- kontroly, revize a opravy elektrického ručního nářadí a spotřebičů
- obsluha energetických zařízení
NABÍZÍME:
- po roce dle dohody doba neurčitá
- jistotu a stabilitu silné společnosti
- nadstandardní zaměstnanecké výhody vyplývající z kolektivní smlouvy
- možnost dalšího profesního vzdělávání
POŽADUJEME:
- vyučen nebo SŠ - obor elektro
- vyhláška 50/78 Sb. - minimálně paragraf 6
- řidičský průkaz skupiny B
- práce na PC výhodou
- praktické myšlení, samostatnost, preciznost a přesnost, schopnost přijmout odpovědnost
Zaměstnanecké výhody: stravenky, benefity, dovolená navíc, vzdělávací kurzy, penzijní připojištění
HLÁSIT SE: Machová Dagmar, tel.: 417 808 396, hlásit se pouze na e-mail: (použijte kontaktní formulář), osobní schůzka lze sjednat emailem