STAVEBNÍ DĚLNÍK

Kvalifikovaní stavební dělníci hlavní stavební výroby

Doporučit Kontaktujte nás Inzerent: Úřad práce - Kontaktní pracoviště České Budějovice (zdroj: MPSV ČR)
Kontakt: Stavitelství Luňáček s.r.o., Lenka Vyžralová, Telefon: +420 777 973 988
Vloženo: 11.7.2019

Plat: 13350 - 18000 Kč
Nástup: ihned
Minimální vzdělání: Základní vzdělání
Lokalita: Stavitelství Luňáček s.r.o.- Novohradská, Novohradská 1682, České Budějovice 6, 370 08 České Budějovice 8

Popis:
Místo výkonu práce: Novohradská 1682, České Budějovice
Požadujeme: praxe v oboru - výhodou, trestní bezúhonnost, dobrý zdrav. stav, ŘP sk. B - výhodou.
Předpoklady: spolehlivost, pracovitost, smysl pro samostatnou a zodpovědnou práci.
Nabízíme: stabilní zázemí prosperující společnosti, dobré platové ohodnocení, pevná pracovní doba,
dobrý kolektiv.
Náplň práce: provádění jednoduchých přípravných a dokončovacích prací na stavbě.
Zam.výhody: stravenky Sodexo