Čaje, byliny, koření

Pracovník v sociálních službách - kuchař

1/2 úvazku

Doporučit Kontaktujte nás Inzerent: Statutární město Brno
Kontakt: Statutární město Brno, Mgr. Jan Gajdziok, Telefon: 604530412
Vloženo: 6.8.2019

Plat: 13000
Nástup: 1.1.2020
Vhodné pro: Absolventy
Minimální vzdělání: Odborné bez maturity
Úvazek: Plný úvazek
Smluvní vztah: Pracovní poměr
Lokalita: Celní 3, 639 00 Brno

Náplň práce:
Zajišťuje nákup surovin a následnou přípravu snídaní, obědů a večeří pro klienty zařízení. V případě čerpání dovolených a nemocenské zastupuje pomocné sociální pracovníky ve dvanáctihodinových službách.
Pracovní doba: čtyřhodinová, v případě zastupování PSS dvanáctihodinová

Požadujeme:
způsobilost k právním úkonům, bezúhonost, zdravotní způsobilost, psychickou odolnost, dobré komunikační schopnosti, spolehlivost a morální zralost. Praxe v pomáhajících profesích, nebo absolvovaný kurz PSS výhodou

Nabízíme:
příspěvek na dovolenou, stravenky, příplatek za noční, sobotní a nedělní služby, čtvrtletní odměny, indispoziční volno