Online půjčky

Největší katalog bankovních a nebankovních půjček v Česku!

Pracovník ostrahy, strážný

Doporučit Kontaktujte nás Inzerent: TOP Security s.r.o.
Kontakt: TOP Security s.r.o., Lucie Červinková, Telefon: 739221355
Vloženo: 22.9.2018

Plat: 18000
Nástup: Ihned
Vhodné pro: Důchodce
Minimální vzdělání: Základní vzdělání
Úvazek: Plný úvazek
Smluvní vztah: Pracovní poměr

Náplň práce:
Přijmeme pracovníky ostrahy na noční směny či denní směny do Kunovic. Jedná se o rozlehlý objekt, fyzicky náročnější na obchůzky, vhodný i pro OZP či OZZ. Náplní práce je obchůzková činnost pomocí čipů, kontrola zaměstnanců dle ID karet, kontrola a evidence vozidel do PC - nutná znalost práce na PC, ohlašování návštěv, občasně recepční služby.
Nástup dle dohody. Více informací na tel. 739 221 355. Požadujeme čistý TR, certifikát strážného, spolehlivost a ochotu pracovat! Nabízíme zajímavé plat.podmínky, směny na krátký a dlouhý týden. Nástup dle dohody.

Požadujeme:
čistý TR, spolehlivost