Online půjčky

Největší katalog bankovních a nebankovních půjček v Česku!

Pracovníci ostrahy - recepce

Doporučit Kontaktujte nás Inzerent: TOP Security s.r.o.
Vloženo: 24.9.2018

Plat: 20000
Nástup: Ihned
Vhodné pro: OZP s docházením do firmy
Minimální vzdělání: Střední nebo odborné s maturitou
Úvazek: Plný úvazek
Smluvní vztah: Pracovní poměr
Lokalita: Medlánky

Náplň práce:
Přijmeme zaměstnance ostrahy na recepci do Brno - Medlánky na noční i denní směny. Jedná se o menší objekt, fyzicky nenáročný, vhodný pro OZP či OZZ, důchodce. Náplní práce je obchůzková činnost, dohled nad objektem, kontrola zaměstnanců, vozidel, evidence do Knih, ohlašování návštěv. Zajímavý platové podmínky, klidné prostředí. Požadujeme čistý TR, certifikát strážného, nutné dosažené středoškolské vzdělání - ukončené matur. zkouškou! Nástup dle dohody, nejlépe od 1.10.2018.

Požadujeme:
čistý TR,certifikát strážného, ukončené SOÚ s maturitou, zkušenosti s ostrahou 2 roky

Nabízíme:
klidné prostředí, zajímavé plat.podmínky od 100 Kč/hod