Online půjčky

Největší katalog bankovních a nebankovních půjček v Česku!

RECEPČNÍ

Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních

Doporučit Kontaktujte nás Inzerent: Úřad práce - Kontaktní pracoviště Třebíč (zdroj: MPSV ČR)
Kontakt: AKCIOVÝ PIVOVAR DALEŠICE, a.s., Kateřina Mrňová, Telefon: +420 568 860 942
Vloženo: 30.11.2018

Plat: 18000 - 25000 Kč
Nástup: ihned - 31.12.2019
Minimální vzdělání: Střední nebo odborné s maturitou
Smluvní vztah: Jiné
Lokalita: Dalešice 71, 675 54 Dalešice

Náplň práce: zajištění chodu recepce (zpracování rezervací, ubytování hostů), průvodce prohlídek muzea a pivovaru, objednávky a prodej suvenýrů, administrativa, e-mailová komunikace, organizace kulturních akcí.
Požadujeme: zodpovědnost, komunikativnost, flexibilitu, organizační schopnosti, schopnost týmové spolupráce, dobrou znalost práce na PC, výbornou ČJ, komunikativní znalost AJ nebo NJ, ŘP sk. B.
Nabízíme: práce v dobrém týmu.
Zaměstnanecké výhody: Podnikové stravování, telefon.

První kontakt e-mailem: (použijte kontaktní formulář)