Online půjčky

Největší katalog bankovních a nebankovních půjček v Česku!

Prodavač/ka maso, uzeniny, lahůdky - LOUNY

Prodavači potravinářského zboží

Doporučit Kontaktujte nás Inzerent: Úřad práce - Kontaktní pracoviště Litoměřice (zdroj: MPSV ČR)
Kontakt: PMU CZ, a.s., Ing. Michaela Zofová, personalista, Telefon: +420 727 901 088
Vloženo: 30.3.2018

Plat: 16000 - 18000 Kč
Nástup: ihned
Minimální vzdělání: Základní vzdělání
Lokalita: PMU CZ, a.s., pracoviště Louny, ul. Václava Majera, Václava Majera 2898, 440 01 Louny 1

Jedná se o řeznictví Procházka (PMU CZ, a. s.), v prostorách Kauflandu ve městě LOUNY.

Pracovní náplň
• prodej masa
• příprava a prodej uzenin, lahůdek a pečiva
• manipulace se zbožím

Požadujeme
• vyučení v oboru (prodavač nebo řezník) výhodou
• chuť do práce
• nezaučené zaučíme

Nabízíme
• pracovní poměr na dobu neurčitou s pravidelně vyplácenou mzdou
• bonusy za plnění tržeb, zaměstnanecké nákupy, stravenky
• kreativní práci s lidmi s možností postupu

V případě zájmu se v dopoledních hodinách zastavte přímo na prodejně, nebo svůj životopis zašlete na (použijte kontaktní formulář).