Online půjčky

Největší katalog bankovních a nebankovních půjček v Česku!

Marketingový pracovník

Specialisté v oblasti marketingu

Doporučit Kontaktujte nás Inzerent: Úřad práce - Kontaktní pracoviště Svitavy (zdroj: MPSV ČR)
Kontakt: SVITAP J. H. J. spol. s r. o., Věra Kopecká, Telefon: +420 461 568 123
Vloženo: 10.8.2018

Plat: 18000 - 18000 Kč
Nástup: 1.9.2018 - 31.8.2019
Minimální vzdělání: Střední nebo odborné s maturitou
Smluvní vztah: Jiné
Lokalita: Kijevská 423/8, Předměstí, 568 02 Svitavy 2

NÁPLŇ PRÁCE: marketingová komunikace (weby, sociální sítě, interní), příprava a účast na veletrzích (tuzemské i zahraniční), příprava firemního časopisu, kampaně pro jednotlivé divize
POŽADAVKY: samostatnost, spolehlivost, znalost AJ na dobré úrovni (znalost dalšího jazyka vítána), ŘP sk. B, znalost sociálních sítí
NABÍZÍME: firemní dotované stravování, týden dovolené navíc, firemní vzdělávání, příspěvky zaměstnavatele na penzijní připojištění a životní pojištění, příspěvky na dětský tábor a firemní rekreaci
KONTAKT: telefonicky, e-mailem