Čaje, byliny, koření

skladník

Doporučit Kontaktujte nás Inzerent: ABZAKOVO
Kontakt: ABZAKOVO, Pavel Mokrý, Telefon: 608497474
Vloženo: 23.11.2018

Plat: 117/h + 20% bonusy
Nástup: Ihned
Vhodné pro: Absolventy
Úvazek: Plný úvazek
Smluvní vztah: Pracovní poměr

Náplň práce:
Pro našeho významného klienta, zabývajícího se výrobou polystyrenu, hledáme šikovné a pracovité kolegy na pozici skladník.
Třísměnný provoz (06-14, 14-22, 22-06) od pondělí do pátku
Nástup nejprve na dohodu o pracovní činnosti, poté na HPP.
Práce vhodná i pro ženy.
Nástup možný ihned
Nástup nejprve na dohodu o pracovní činnosti, poté na HPP

Požadujeme:
manuální zručnost
samostatnost, důslednost, spolehlivost
časovou flexibilitu (ochotu pracovat v noci)
loajalitu a vysoké pracovní nasazení
PRŮKAZ VZV podmínkou!

Nabízíme:
práci ve stabilním a silném holdingu
nenáročnou práci s lehkým materiálem
zaměstnanecké benefity, stravenky
práci v příjemném prostředí menší společnosti
nástup možný ihned

Pro další informace nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle 608497474, nebo nás navštivte na adrese: Veverkova 1343/1, Hradec Králové 500 02 , Hradec Králové – část obce Pražské Předměstí, budova Bavlny - 8. patro.

Otevírací doba: Po-Pá 08:00 - 16:00