Rychlá půjčka do výplaty

Čekáte na výplatu? Zapomeňte na zdlouhavé půjčky v bance!

Online půjčky

Největší katalog bankovních a nebankovních půjček v Česku!

Nebankovní půjčka Lendon

VYPLŇTE NEZÁVAZNOU ON-LINE ŽÁDOST A DO 30 MINUT MŮŽETE MÍT PENÍZE.

Domácí práce od firmy

Požadujete zajištění smlouvou, seberealizaci a odpovídající peníze?

Prodavač/ka - pokladní

Prodavači potravinářského zboží

Doporučit Kontaktujte nás Inzerent: Úřad práce - Kontaktní pracoviště Jeseník (zdroj: MPSV ČR)
Kontakt: SEMAG spol. s r.o., Ing. Renata Piprová, Telefon: +420 599 507 645,734 353 426
Vloženo: 13.8.2017

Plat: 95 Kč
Nástup: ihned
Minimální vzdělání: Odborné bez maturity
Lokalita: SEMAG spol. s r.o.- pracoviště Kaufland, Fučíkova 1342/3, 790 01 Jeseník 1

Popis:
První kontakt telefonicky!
jedná se o DPP do 31.12.2017

Požadavky zaměstnavatele:
- zdravotní průkaz pro práci s potravinami, komunikativnost, zodpověnost, pracovní morálku, manuální zručnost, ochotu učit se novým věcem
- znalost práce na obchodních pokladnách a praxe s prodejem pečiva výhodou (není podmínkou)

Místo výkonu práce: OD Kaufland, "Prima pekárna" ul. Fučíkova 1342/3, Jeseník
Pracovní náplň: příprava a prodej pekárenských výrobků

Zájemci se mohou hlásit:
- telefonicky na tel číslo . 734 353 426, ved. provoz. p. Kubínová, podrobné informace nebo sjednání osobní schůzky
- písemně na e-mail: (použijte kontaktní formulář)