Rychlá půjčka do výplaty

Čekáte na výplatu? Zapomeňte na zdlouhavé půjčky v bance!

Online půjčky

Největší katalog bankovních a nebankovních půjček v Česku!

Nebankovní půjčka Lendon

VYPLŇTE NEZÁVAZNOU ON-LINE ŽÁDOST A DO 30 MINUT MŮŽETE MÍT PENÍZE.

Prodavačka potravin

Doporučit Kontaktujte nás Inzerent: Potraviny u Sedláčků
Kontakt: Potraviny u Sedláčků, Radek Sedláček, Telefon: 777589629
Vloženo: 27.11.2017

Plat: 18-23tisíc
Nástup: Ihned
Úvazek: Plný úvazek
Smluvní vztah: Pracovní poměr
Lokalita: Rajhrad, Masarykova 87

Náplň práce:
Do prodejny Potraviny u Sedláčků v Rajhradě přijmeme prodavačku do obsluhovaného úseku.

Požadujeme:
Dobrý přístup k práci a ochotu pracovat.

Nabízíme:
Základní mzda 100,-/hod + odměny 10-15,-/hod. Příplatek za práci o víkendu 10% + příplatky za přesčasy 20,-/hod. Vánoční odměny, pracovní oděv aj.