Rychlá půjčka do výplaty

Čekáte na výplatu? Zapomeňte na zdlouhavé půjčky v bance!

Online půjčky

Největší katalog bankovních a nebankovních půjček v Česku!

Nebankovní půjčka Lendon

VYPLŇTE NEZÁVAZNOU ON-LINE ŽÁDOST A DO 30 MINUT MŮŽETE MÍT PENÍZE.

Asistent programátora

Vývojáři softwaru

Doporučit Kontaktujte nás Inzerent: Úřad práce - Kontaktní pracoviště Praha 2 (zdroj: MPSV ČR)
Kontakt: Megasolution s.r.o., Blanka Caro, Telefon:
Vloženo: 14.11.2017

Plat: 20000 - 30000 Kč
Nástup: ihned - 31.5.2019
Minimální vzdělání: Bakalářské
Smluvní vztah: Jiné
Lokalita: Boženy Němcové 1881/5, Nové Město, 120 00 Praha 2

Kontakt:Caro Blanka, e-mail: (použijte kontaktní formulář), prvotní kontakt emailem. Místo výkonu: Boženy Němcové č.p. 1881/5, Praha 2.
Náplň práce: Pomocné práce během vývoje, konfigurace a optimalizace procesů vývoje softwaru. Nastavení jednoduchých procesů, měřících jednotek a základní interpretace dat. Pomoc během testování provozu systémů a procesů. Vývoj a hledání praktik a inovativních řešení pro zlepšení vlastností a kvality výstupního produktu.
Požadavky: bakalářské vzdělání v oboru, korejština