Online půjčky

Největší katalog bankovních a nebankovních půjček v Česku!

Systémový inženýr

Zajímá Tě letectví? Běží tvoje srdce na Linuxu? Chceš práci, co Tě bude opravdu bavit? Chceš se podílet na zajímavých projektech v Brně nebo u zákazníků po celém světě? Jsi týmový hráč? Do svých řad nyní hledáme schopného kolegu na pozici systémového inženýra (vhodné i pro absolventa).

Doporučit Kontaktujte nás Inzerent: ARTISYS, s.r.o.
Vloženo: 22.1.2018

Plat: 30000-45000
Nástup: 1. 2. 2019 nebo dle dohody
Vhodné pro: OZP s docházením do firmy, Absolventy
Minimální vzdělání: Střední nebo odborné s maturitou
Úvazek: Plný úvazek
Smluvní vztah: Pracovní poměr
Lokalita: Štursova, Kosmákova

Náplň práce:
Řešení technických problémů, podpora kolegů,
instalace, údržba systémů,
síťování,
instalace systémů u zákazníků v zahraničí,
komunikace s interním týmem.

Požadujeme:
SŠ/VŠ vzdělání v oboru elektro, IT,
komunikativní znalost angličtiny,
uživatelskou znalost systému Linux (Linux Gentoo výhodou),
obecný elektrotechnický přehled,
znalost skriptovacích jazyků (bash, python),
ochotu cestovat do zahraničí,
schopnost práce v týmu,
chuť učit se nové věci a technologie,
proaktivitu, samostatnost, spolehlivost.

Nabízíme:
Samostatnou a zajímavou práci v příjemném pracovním kolektivu,
pružnou pracovní dobu,
nástup ihned nebo dle dohody,
pracovní smlouvu na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou,
motivující finanční ohodnocení,
stravenky,
příspěvek na penzijní nebo životní pojištění,
roční příspěvek na sport a kulturu,
výuku angličtiny na pracovišti,
možnost cestovat do zahraničí.

Jsme česká firma ARTISYS s.r.o. Již téměř 25 let vyvíjíme a integrujeme systémy zejména pro řízení letového provozu, simulátory pro výcviková střediska a letiště. Během let jsme se vypracovali na jednoho z předních dodavatelů v celosvětovém měřítku. Najdete u nás neformální rodinné prostředí malé prosperující firmy, klademe důraz na osobní přístup ke každému zaměstnanci a poskytujeme prostor pro rozvoj i vlastní inovace a nápady.