Online půjčky

Největší katalog bankovních a nebankovních půjček v Česku!

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE

Obchodní zástupci

Doporučit Kontaktujte nás Inzerent: Úřad práce - Kontaktní pracoviště Liberec (zdroj: MPSV ČR)
Kontakt: Jistota ve zlatě, s.r.o., Ing. Vladimír Hlavín, Telefon: +420 728 579 693
Vloženo: 12.1.2019

Plat: 25000 - 35000 Kč
Nástup: ihned
Vhodné pro: Absolventy
Minimální vzdělání: Střední nebo odborné s maturitou
Smluvní vztah: Jiné
Lokalita: Jistota ve zlatě, s.r.o.-002, Liberec

Náplň práce: Jedná se o zprostředkovatelskou činnost (ne tedy klasický prodej) pro osobní spořící programy (zejména důchodové a protiinflační) pro snadné pořízení fyzického drahého kovu (zlata, stříbra nebo platiny). Jde o oblast obchodní činnosti, spočívající zejména ve vyhledávání a informování zájemců o spoření do drahých kovů a zodpovězení jejich dotazů.
Požadavky: přiměřené obchodní dovednosti (komunikativnost, empatie, apod.), časová flexibilita, silný "tah na branku" (nespokojenost s dosahováním jen průměrných výsledků apod.), uživatelská znalost práce na PC, možnost každodenního připojení na internet. Obchodní praxe nemusí být žádná nebo jen minimální.
Nabízíme: podrobné produktové zaškolení (e-learning, e-booky), on-line metodická pomoc z centrály, víkendová školení obchodních dovedností. Cílové prémie dle výsledků práce
Hlásit se e-mailem nebo telefonicky od 14.00 do 20.00 hod.