Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Manipulační dělníci ve výrobě

Doporučit Kontaktujte nás Inzerent: Úřad práce - Kontaktní pracoviště Svitavy (zdroj: MPSV ČR)
Kontakt: SVITAP J. H. J. spol. s r. o., Věra Kopecká, Telefon: +420 461 568 123
Vloženo: 22.8.2019

Plat: 24600 Kč
Nástup: 1.9.2019
Minimální vzdělání: Odborné bez maturity
Smluvní vztah: Jiné
Lokalita: Kijevská 423/8, Předměstí, 568 02 Svitavy 2

NÁPLŇ PRÁCE: manipulace se zbožím, kontrola a příjem, příprava zboží k expedici, práce na PC, ruční manipulace s břemeny
POŽADAVKY: ŘP sk.B, průkaz na motorové manipulační vozíky, flexibilita, dobrá fyzická zdatnost, zodpovědnost za odvedenou práci, samostatnost, komunikativnost, spolehlivost
NABÍZÍME: firemní dotované stravování, týden dovolené navíc, firemní vzdělávání, odměny za plnění hospodářských výsledků, příspěvky zaměstnavatele na penzijní připojištění a životní pojištění, příspěvky na dětský tábor a firemní rekreaci
KONTAKT: telefonicky (6-14h), e-mailem (zaslat životopis)