PRACOVNÍK, PRACOVNICE SKLADU

Pomocní skladníci

Doporučit Kontaktujte nás Inzerent: Úřad práce - Kontaktní pracoviště Opava (zdroj: MPSV ČR)
Kontakt: Stoklasa textilní galanterie s.r.o., Anna Adámková, Telefon: +420 734 112 500
Vloženo: 18.9.2019

Plat: 14740 Kč
Nástup: 1.10.2019
Vhodné pro: Absolventy
Minimální vzdělání: Odborné bez maturity
Lokalita: Stoklasa textilní galanterie s.r.o. - Bolatice, Průmyslová 934/13, 747 23 Bolatice

Kontakt mobil: 734 112 500 Svůj strukturovaný životopis zašlete na (použijte kontaktní formulář), do předmětu zprávy uveďte: Pracovník skladu.

NÁPLŇ PRÁCE:
• Vychystávání zboží
• Vyskladňování objednávek
• Vizuální kontrola čárových kódů a označení zboží
• Kontroluje kvalitu a množství zboží
• Balení zboží dle požadavku

POŽADUJEME:
• Samostatnost, pečlivost, zodpovědnost
• Chuť pracovat

NABÍZÍME:
• Zázemí prosperující a stabilní české společnosti
• Práci na HPP (prac. doba Po-Pá od 6h-14.30h)
• Místo výkonu práce – Bolatice
• Zaměstnanecké benefity: sick day, stravenky/obědy, odměny za pracovní a životní jubilea, zaměstnanecká sleva na firemní zboží

Nástup možný 1.10.2019.