Manipulant

Manipulační dělníci ve výrobě

Doporučit Kontaktujte nás Inzerent: Úřad práce - Kontaktní pracoviště Jindřichův Hradec (zdroj: MPSV ČR)
Kontakt: NSE Solutions, s.r.o., Adam Trčka, Telefon: +420 774 487 700
Vloženo: 14.8.2019

Plat: 23000 - 27000 Kč
Nástup: 1.9.2019
Vhodné pro: Absolventy
Minimální vzdělání: Odborné bez maturity
Lokalita: NSE Solutions, s.r.o. - Jindřichův Hradec, Jindřichův Hradec

Popis:
Pracovní náplň:
• Zásobování výroby materiálem
• Manipulace s hotovým materiálem
• Zpracování příkazů prostřednictvím čtečky čárových kódů

Požadujeme:
• Ochotu pracovat v 3 směnném provoze
• Dobrý zdravotní stav
• Zkušenosti na podobné pozici ve výrobní sféře výhodou
• Spolehlivost, samostatnost, chuť pracovat a učit se novým věcem

Nabízíme:
• Mzdu od 23000 Kč za měsíc
• Závodní stravování
• Možnost profesního růstu

V případě zájmu nám zašlete Váš životopis na adresu (použijte kontaktní formulář) nebo zavolejte na číslo 774 487 700.