Online půjčky

Největší katalog bankovních a nebankovních půjček v Česku!

Řidič sk. C/E

Řidiči tahačů

Doporučit Kontaktujte nás Inzerent: Úřad práce - Kontaktní pracoviště Chrudim (zdroj: MPSV ČR)
Kontakt: BODOS Czechia a.s., Petr Turnhöfer, Telefon: +420 739 646 340
Vloženo: 16.4.2018

Plat: 150 Kč
Nástup: 1.5.2018
Minimální vzdělání: Základní vzdělání
Lokalita: BODOS Czechia a.s. - provozovna Hlinsko v Čechách, Rváčovská 1639, 539 01 Hlinsko v Čechách 1

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Hlinsko, Rváčovská 1639 - kraj Vysočina/Středočeský.
NÁPLŇ PRÁCE: svoz syrového mléka do mlékárny nákladním vozidlem s přívěsem.
POŽADAVKY: ŘP sk. C/E, profesní průkaz, min. roční praxe. Práce i o víkendech, denní návraty.
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: Po ukončení 3 měsícní zkušební doby vyplácíme náborový příspěvek 10 000,- Kč.
První kontakt prosím učiňte na výše uvedeném telefonním čísle v době Po-Pá od 9 do 18 hod.