Skladník/skladnice

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Doporučit Kontaktujte nás Inzerent: Úřad práce - Kontaktní pracoviště Pardubice (zdroj: MPSV ČR)
Kontakt: IRE-TEX PRAHA s.r.o., Radka Vítovcová, Telefon:
Vloženo: 23.5.2019

Plat: 24000 Kč
Nástup: ihned
Minimální vzdělání: Odborné bez maturity
Lokalita: IRE-TEX PRAHA s.r.o. - provozovna, Průmyslová 387, Pardubičky, 530 03 Pardubice 3

Popis:
Požadavky:
dobrá fyzická kondice
základní znalosti na PC
Náplň práce:
1) manipulace s materiálem- vyskladňování objednávek , přejímání zboží, kontrola stavu přejímaného zboží při příjmu i výdeji dle metodik společnosti
2) odpovědnost za správnou evidenci zásob
3) obsluha VZV a dalších zařízení
4) práce IS Helios
5) vykládky a nakládky zboží
6) účast při inventurách
7) řízení se požadavky ISO a předpisy BOZP a PO
8) vedení malého kolektivu
Nabízíme:
" třísměnný provoz
" stravenky
" příspěvek na penzijní připojištění
" příspěvky na dovolenou a volnočasové aktivity
" až 25 dní dovolené

Místem výkonu práce: Pardubice, Průmyslová 387, 530 03 Pardubice
Nástupní plat : 24 000,-Kč

První kontakt e-mailem.