Online půjčky

Největší katalog bankovních a nebankovních půjček v Česku!

SKLADNÍK, SKLADNICE

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Doporučit Kontaktujte nás Inzerent: Úřad práce - Kontaktní pracoviště Opava (zdroj: MPSV ČR)
Kontakt: KŠX - DELTA. s.r.o., Simona Bernardi, Telefon: +420 602 589 465
Vloženo: 9.11.2018

Plat: 16000 - 19500 Kč
Nástup: 3.12.2018 - 31.5.2019
Minimální vzdělání: Základní vzdělání
Lokalita: KŠX - DELTA. s.r.o. - pracoviště Opava, Bílovecká 2411/1, Předměstí, 746 01 Opava 1

*KO: Simona Bernardi, tel: 602 589 465 (v době od 8:00 - 15:30 hod), e-mail: (použijte kontaktní formulář).
Požadujeme fyzickou zdatnost, dobrou pracovní morálku.
Jedná se o agenturu práce s dočasným přidělením zaměstnance k jinému uživateli.
Pracoviště Opava, nástup ihned.
Náplň práce: obsluha paletovacích vozíků, manipulace s výrobky, jednoduchá obsluha PC.