Cukrář - výpomoc v hypermarketu ( Pardubice )

Doporučit Kontaktujte nás Inzerent: ABZAKOVO
Kontakt: ABZAKOVO, Pavel Mokrý, Telefon: 608497474
Vloženo: 23.11.2018

Plat: 130/h
Nástup: Ihned
Vhodné pro: OZP s docházením do firmy, Absolventy, Rodiče na MD/RD, Studenty, Důchodce
Úvazek: Brigáda
Smluvní vztah: Dohoda o pracovní činnosti

Náplň práce:
Hledáme šikovné a čistotné brigádníky na pozici cukráře do supermarketu v Pardubicích.
Nástup možný ihned!

• výroba zákusků všeho druhu a dortů
• aranžování hotových produktů do regálu
• komunikace s vedoucími

Požadujeme:
• věk min. 18 let
• praxi v oboru
• potravinářský průkaz
• výpis z TR
• spolehlivost
• pracovitost

Nabízíme:
• nástup ihned.
• mzda 130,- hod
• možnost záloh
• zaškolení
• dlouhodobou spolupráci

Pro více informací, volejte na tel: 775 222 475 nebo se zastavte na naši pobočku:
V Hradci Králové na adrese: Veverkova 1343/1

Otevírací doba: Po-Pá (08:00-16:00)