Nejhledanější:
Zlin   uherské hradiště
Čaje, byliny, koření

Picker do supermarketu

Doporučit Kontaktujte nás Inzerent: ABZAKOVO
Kontakt: ABZAKOVO, Lucie Fojtová, Telefon: 775222475
Vloženo: 22.11.2018

Plat: 113/h +10% o víkendech
Nástup: Ihned
Vhodné pro: OZP s docházením do firmy, Absolventy, Rodiče na MD/RD, Studenty, Důchodce
Úvazek: Brigáda
Smluvní vztah: Dohoda o pracovní činnosti

Náplň práce:
Hledáme šikovné a spolehlivé brigádníky na pozici Picker
Možnost chodit 3×-7× týdně, Vše záleží na Vašich časových možnostech
Sazba: 113,– /hod + během prosince 10% navíc za víkendové směny

nakupování dle seznamu pro zákazníky, kteří si nákup objednali přes internetové stránky

Požadujeme:
věk 18+,
potravinářský průkaz,
výpis z TR,
spolehlivost, chuť pracovat

Nabízíme:
dlouhodobou brigádu,
možnost záloh,
flexibilní výběr směn,
férový přístup a jednání

Pro více informací, volejte na tel: 608497474 nebo se zastavte na naši pobočku:
V Hradci Králové na adrese: Veverkova 1343/1

Otevírací doba: Po-Pá (08:00-16:00)