Referent/ka kvality s AJ,NJ

Odborní pracovníci v oblasti kvality a certifikace systému řízení (ISO)

Doporučit Kontaktujte nás Inzerent: Úřad práce - Kontaktní pracoviště Kolín (zdroj: MPSV ČR)
Kontakt: AIS AUTOMOTIVE INTERIOR SYSTEMS, s.r.o., Marie Tobiášová, DiS., Telefon: +420 317 073 375,777 676 428
Vloženo: 11.7.2019

Plat: 30000 Kč
Nástup: ihned
Minimální vzdělání: Střední nebo odborné s maturitou
Lokalita: Libice nad Cidlinou 302, 289 07 Libice nad Cidlinou

Popis:
První kontakt:
osobně: PO - PÁ 08:00 - 15:00
e-mailem: (použijte kontaktní formulář) - preferujeme zasílání životopisů poté osobní schůzka

Požadujeme:
znalost německého a anglického jazyka na komunikativní úrovni
osobnost se smyslem pro systém a pořádek
flexibilita
praxe ve výrobní firmě výhodou
znalost práce na PC
řidičský průkaz "B"

Náplň práce:
komunikace se zákazníkem i dodatelem
komunikace s oddělením výroby
počítačové zpracování vstupu zboží
aktualizace databáze dodavatelských reklamací
dokumentace výsledků kontrol
zaznamenávání veškerých údajů do předepsaných formulářů
spolupráce s oddělením logistiky a skladů při uvolňování vstupních dílů
aktualizace podkladů vyhotovení a sledování dodavatelských reklamací

Zaměstnanecké výhody:
motivační a bonusový program
příspěvek na stravování