Rychlá půjčka do výplaty

Čekáte na výplatu? Zapomeňte na zdlouhavé půjčky v bance!

Online půjčky

Největší katalog bankovních a nebankovních půjček v Česku!

Nebankovní půjčka Lendon

VYPLŇTE NEZÁVAZNOU ON-LINE ŽÁDOST A DO 30 MINUT MŮŽETE MÍT PENÍZE.

zkušební komisař /ka

Ostatní úředníci jinde neuvedení

Doporučit Kontaktujte nás Inzerent: Úřad práce - Kontaktní pracoviště Svitavy (zdroj: MPSV ČR)
Kontakt: Město Moravská Třebová, Helena Brziaková, personalistka, Telefon: +420 461 353 027
Vloženo: 13.10.2017

Plat: 18810 - 28320 Kč
Nástup: 1.2.2018
Vhodné pro: Absolventy
Minimální vzdělání: Střední nebo odborné s maturitou
Lokalita: Město Moravská Třebová - MěÚ, Olomoucká 178/2, Město, 571 01 Moravská Třebová 1

Popis:
Požadovaná profese: zkušební komisař /ka
Pracovní náplň: výkon státní správy na úseku získávání a zdokonalování odborné způsobilosti k řízení motorových vozidel
Požadujeme: věk starší 25 let, trestní bezúhonnost a další požadavky specifikované ve veřejné výzvě zveřejněné na www.moravskatrebova.cz, úřední deska.

Více informací poskytne Ing. Petr Václavík, příp. Bc. Helena Brziaková.
Nabízíme: 5 týdnů dovolené, indispoziční volno, příspěvek na stravování aj. benefity