Online půjčky

Největší katalog bankovních a nebankovních půjček v Česku!

ODBORNÝ/Á ASISTENT/KA

Odborní asistenti v administrativě

Doporučit Kontaktujte nás Inzerent: Úřad práce - Kontaktní pracoviště Prostějov (zdroj: MPSV ČR)
Kontakt: CREATISA design s.r.o., Denisa Strupková, Telefon: (použijte kontaktní formulář)
Vloženo: 11.10.2018

Plat: 18000 Kč
Nástup: 1.11.2018
Minimální vzdělání: Střední nebo odborné s maturitou
Smluvní vztah: Jiné
Lokalita: Uprkova 4626/3a, 796 01 Prostějov 1

Nástup ihned. Životopis s kontaktními údaji zašlete na e-mail (použijte kontaktní formulář).
Požadavky: stavební nebo technické vzdělání velkou výhodou, technická zdatnost, ŘP sk. B - aktivní řidič, praxe ve stavebnictví výhodou, znalost tvorby kalkulací a rozpočtů.
Náplň práce: koordinace stavebních zakázek, tvorba cenových kalkulací a rozpočtů, komunikace se stavebníky a architekty.
Pracoviště: Uprkova 3A, Prostějov a okolí dle zakázek