Rychlá půjčka do výplaty

Čekáte na výplatu? Zapomeňte na zdlouhavé půjčky v bance!

Online půjčky

Největší katalog bankovních a nebankovních půjček v Česku!

Nebankovní půjčka Lendon

VYPLŇTE NEZÁVAZNOU ON-LINE ŽÁDOST A DO 30 MINUT MŮŽETE MÍT PENÍZE.

MZDOVÝ/Á ÚČETNÍ

Mzdoví účetní

Doporučit Kontaktujte nás Inzerent: Úřad práce - Kontaktní pracoviště České Budějovice (zdroj: MPSV ČR)
Kontakt: Bohemia Works, a.s., Petr Schieh, Telefon: +420 773 220 427
Vloženo: 12.10.2017

Plat: 17000 Kč
Nástup: 1.11.2017
Vhodné pro: OZP bez bližší specifikace, Absolventy
Minimální vzdělání: Střední nebo odborné s maturitou
Lokalita: Bohemia Works, a.s. - ČB, Riegrova 1756/51, České Budějovice 3, 370 01 České Budějovice 1

možnost zkráceného úvazku, hrubá mzda uvedena pro plný úvazek
Prac. náplň: vedení mzdové evidence zaměstnanců, výpočet jednotlivých složek mzdy, odměny, komunikace s orgány státní správy (OSSZ, ZP, FÚ), reporting, vykazování, plánování mzdového rozpočtu, administrace exekucí zaměstnanců
Požadavky: min. SŠ vzdělání, praxe mzdové účetní min. 1 rok, znalost mzdových předpisů a zákoníku práce, zodpovědný přístup k práci, pečlivost, znalost MS Office (Word, Excel)
Benefity: finanční ohodnocení dle předchozích zkušeností, pružná pracovní doba, firemní akce
V případě zájmu zašlete životopis na e-mail nebo volejte 773 220 427