Online půjčky

Největší katalog bankovních a nebankovních půjček v Česku!

KONZULTANT/-KA - LINKA LIKVIDACE POJISTNÝCH UDÁLOSTÍ

Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech

Doporučit Kontaktujte nás Inzerent: Úřad práce - Kontaktní pracoviště Hradec Králové (zdroj: MPSV ČR)
Kontakt: Allianz pojišťovna, a.s., Mgr. Petra Fořstová, Telefon: +420 736 505 885
Vloženo: 16.4.2018

Plat: 16000 - 23000 Kč
Nástup: 1.5.2018
Minimální vzdělání: Střední nebo odborné s maturitou
Lokalita: Allianz pojišťovna, a.s. - HK, U Koruny 1742/16, Pražské Předměstí, 500 02 Hradec Králové 2

- PP na dobu neurčitou, příp. spolupráce na DPČ; plný nebo zkrácený úvazek dle dohody; termín nástupu ihned nebo dle dohody

- Náplň práce: Komunikovat s našimi klienty po telefonu a emailu. • Pomůžete jim nahlásit vzniklou škodu a budete mít přehled o probíhajícím řešení pojistných událostí, takže můžete poskytovat i tyto informace. • Pracovat s interními systémy a vykonávat administrativní činnost. • Budete si zvyšovat svoje znalosti v oblasti pojistných produktů, likvidace a pilovat komunikační dovednosti a pro-zákaznický přístup.

- Požadujeme: • komunikativnost, příjemné vystupování, ochotu zákazníkovi pomoci a poradit mu, co má v daném okamžiku dělat a vše mu vysvětlit; • pozitivní myšlení, otevřenost, empatie, orientace na zákazníka jsou pro Vás samozřejmostí; • zvládat práci na PC, pro začátek postačí psaní všema deseti a základní znalost MS Excel, ostatní Vás naučíme; • znalost angličtiny na této pozici není podmínkou, ale pro anglicky hovořící uplatnění jistě najdeme; • praxe z prostředí zákaznických center, likvidace nebo finančních služeb je samozřejmě výhodou, ale všichni u nás prochází školením, takže se pojišťovny bát nemusíte

- Nabízíme: • zázemí silné finanční společnosti, jistota zaměstnání a možnost růstu; • super tým lidí, které jejich práce baví a moderní pracovní prostředí; • garanci fixního výdělku a bonusů, možnost si částečně ovlivnit výši mzdy; • hodně firemních benefitů (stravenky, 5 týdnů dovolené, 4x Sickday, slevy na produkty, zvýhodněné volání, občerstvení na pracovišti, …)

- V případě zájmu zasílejte životopisy na e-mail: (použijte kontaktní formulář)