ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK

Všeobecní administrativní pracovníci

Doporučit Kontaktujte nás Inzerent: Úřad práce - Kontaktní pracoviště Hustopeče (zdroj: MPSV ČR)
Kontakt: PERFECT pure service, o.p.s., Lenka Cibulková, Telefon: +420 774 466 911
Vloženo: 18.9.2019

Plat: 10500 Kč
Nástup: 1.10.2019 - 30.9.2020
Vhodné pro: OZP bez bližší specifikace
Minimální vzdělání: Odborné bez maturity
Lokalita: PERFECT pure service, o.p.s. - pracoviště Hustopeče, Havlíčkova 540/28, 693 01 Hustopeče u Brna

17.9.2019/ nejméně vyučen, znalost práce Word, Excell. Vhodné pro občany zdr. znevýhodněné. OZP I nebo II. stupeň. Chráněné pracovní místo.
Náplň práce: komunikace se zákazníky, vystavování dokladů o úhradě, objednávky, zboží.
Požadavky: velmi dobré komunikační schopnosti, schopnost domluvit se po telefonu i emailem, pozitivní myšlení.