Online půjčky

Největší katalog bankovních a nebankovních půjček v Česku!

Obchodně - administrativní pracovník/ce

Všeobecní administrativní pracovníci

Doporučit Kontaktujte nás Inzerent: Úřad práce - Kontaktní pracoviště pro Šlapanice a Kuřim (zdroj: MPSV ČR)
Kontakt: DC s.r.o., Luboš Hřebíček, Telefon: +420 605 413 484
Vloženo: 12.1.2019

Plat: 26000 - 31000 Kč
Nástup: 1.2.2019
Minimální vzdělání: Odborné bez maturity
Smluvní vztah: Jiné
Lokalita: K AMP 1294/2, 664 34 Kuřim

První kontakt: osobně (Kuřim, 8-14 hod.), telefonicky (9-16 hod.) nebo e-mailem

Pracovní náplň: přijímání objednávek, zpracování faktur, řešení logistiky přeprav v rámci ČR, telefonická komunikace se stávajícími zákazníky, spolupráce s obchodníky.
Požadavky: znalost práce na PC, výborné komunikační schopnosti, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost. Znalost AJ nebo NJ výhodou.
Nabízíme: zázemí stabilní zahraniční společnosti, příjemné a přátelské pracovní prostředí, 13. plat, stravenky, příspěvek na dovolenou, příspěvek na penzijní nebo důchodové připojištění, sl. telefon

Místo výkonu práce: K AMP 1294, 664 34 Kuřim