Půjčka pro nezaměstnané

Největší nabídka online půjček pro nezaměstnané na www.okfin.cz

sociální pracovník

Sociální pracovníci v oblasti péče o seniory (kromě péče o zdravotně postižené)

Doporučit Kontaktujte nás Inzerent: Úřad práce - Kontaktní pracoviště Litoměřice (zdroj: MPSV ČR)
Kontakt: OPORA, Jan Bartoníček, Telefon: +420 608 166 311
Vloženo: 6.4.2016

Plat: 16000 - 22000 Kč
Nástup: 1.5.2016 - 30.4.2017
Minimální vzdělání: Vyšší odborné
Smluvní vztah: Jiné
Lokalita: Jungmannova 1024, 413 01 Roudnice nad Labem

Popis:
Místo výkonu práce: Jungmannova č.p. 1024
413 01 Roudnice nad Labem
Požadujeme:
- vysokoškolské, případně vyšší odborné vzdělání v oboru sociální práce, sociální pedagogika nebo příbuzném oboru dle požadavků zákona č. 108/2006 Sb.
- trestní bezúhonnost,
- řidičský průkaz sk. B,
- komunikativnost,
- zájem o práci se seniory a osobami se zdravotním postižením,
- znalost zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách,
Náplň práce:
- poskytování sociálních služeb cílovým skupinám,
- vedení evidence a administrativa sociálních služeb,
- vedení týmu podřízených pracovníků v přímé péči,
- propagace služeb
Nabízíme: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení.
Zájemce žádáme o první kontakt telefonicky (9:00 - 15:00) nebo e-mailem.