Svobodní: Méně státu, více občanům

Svářeč / zámečník

Svářeči

Doporučit Kontaktujte nás Inzerent: Úřad práce - Kontaktní pracoviště České Budějovice (zdroj: MPSV ČR)
Kontakt: Bohemia Manscraft, spol. s r.o., Pavla Čiháková, Telefon: +420 608 822 658
Vloženo: 6.11.2014

Plat: 19000 Kč
Nástup: 10.11.2014 - 10.5.2015
Minimální vzdělání: Odborné bez maturity
Úvazek: Plný úvazek
Smluvní vztah: Pracovní poměr
Lokalita: Dr. Stejskala 113/2, 370 01 České Budějovice 1

Pro společnost, zabývající se zakázkovou výrobou ocelových konstrukcí, výrobou zábradlí a svařenců, hledáme uchazeče na pozici Svářeč / zámečník.

Náplň práce : Svařování zábradlí, stavebních konstrukcí.

Požadované dovednosti :

- vyučení
- zkušenosti se svařováním
- znalost čtení výkresové dokumentace
- ochota v případě větších zakázek pracovat o víkendu a přesčas
- vlastní pracovní oblečení včetně obuvi
- šikovnost a spolehlivost

Nabízíme :

- jednosměnný provoz (ranní směna)
- mzda 100kč/hod. čistého + stravenky
- závodní stravování

Životopisy můžete posílat na e-mail : (použijte kontaktní formulář) , do předmětu zprávy prosíme uvést "Svářeč, kód pozice C87329".