Půjčka pro nezaměstnané

Největší nabídka online půjček pro nezaměstnané na www.okfin.cz

Půjčka před výplatou

Půjčte si až 10 000 Kč na 75 dní. Exkluzivně: 2 splátky a bez poplatku

Půjčka před výplatou ihned

První půjčka až do 4500 Kč zdarma. Peníze už do 10 minut.

Svářeč/zámečník

Svářeči

Doporučit Kontaktujte nás Inzerent: Úřad práce - Kontaktní pracoviště Jihlava (zdroj: MPSV ČR)
Kontakt: Strojírny Podzimek, s.r.o., Markéta Kalábová, pro styk s ÚP, Telefon: +420 723 898 912
Vloženo: 8.2.2017

Plat: 15000 - 20000 Kč
Nástup: ihned
Vhodné pro: Absolventy
Minimální vzdělání: Odborné bez maturity
Smluvní vztah: Jiné
Lokalita: Čenkovská č.p. 1060, 589 01 Třešť

Náplň práce: zámečnické práce - manipulace, řezání, vrtání, sestavování, svařování, nakládka, nátěry atd.
Požadujeme: samostatnost, pečlivost, zodpovědnost, chuť pracovat, výhodou jeřábnický, vazačský průkaz.