svářeč, zámečník

Svářeči

Doporučit Kontaktujte nás Inzerent: Úřad práce - Kontaktní pracoviště pro Šlapanice a Kuřim (zdroj: MPSV ČR)
Kontakt: NERIA INDUSTRY a.s., Gabriela Brzobohatá, Telefon: +420 519 441 217
Vloženo: 15.7.2015

Plat: 100 - 110 Kč
Nástup: 1.8.2015
Minimální vzdělání: Odborné bez maturity
Úvazek: Plný úvazek
Smluvní vztah: Pracovní poměr
Lokalita: Komenského 335, 69123 Pohořelice

Popis:
pracoviště Pohořelice, Komenského 335

Náplň:
Vaření svařenců do 500kg včetně přípravy, sestavování
Svařování CO(MIG-MAG-TIG), obsluha řezání kovů kyslíko-acetylenem
Seřizování, ošetřování a údržba svařovacích zařízení
Rovnání kovů pod lisem a pomocí ohřevu
Základní obrábění-vrtání,závitování,broušení
Manipulace s břemeny pomocí jeřábu
Orientace v normách a v technických podkladech pro svařování

Požadujeme:
Vyučen ve strojírenském oboru (zámečník, strojní zámečník apod.)
Praxi se svařováním min. 2 rok-výhodou ne podmínkou zkušenosti s tenčími materiály
Svařování kovů (svářečský průkaz), odborná způsobilost podle EN 287-1
Eventuálně kvalifikace podle EN 1418
Obsluha jeřábu (jeřábnický a vazačský průkaz)
Manuální zručnost, dochvilnost, odpovědnost, pečlivost, flexibilita
Výbornou orientaci ve výkresové dokumentaci
Spolupráce v rámci celého výrobního týmu
Práce v jednosměnném provozu
Ochota přesčasů

Nabízíme:
Smlouvu na dobu neurčitou
Zajímavé platové ohodnocení (100,- + 10,-Kč)
Příspěvek na stravování